Sık sorulan sorular

Tecrübelerimizi aktarıyoruz.

 • Hikayemiz
  Muğla'nın Datça'nın ilçesindeki bir mağazadan bugün olduğumuz şirkete kadar, hikayemiz bir büyüme ve değişim hikayesidir. Hikayemiz göz sağlığının Yüksek teknolojik camlar ile üst seviyeye çıkartılması, Marka ruhuyla, modaya yön veren eşsiz çerveler, Moda ve İkonik Tarzları barındıran Güneş Gözlüklerini, İnovatif, İşbirliği ve yenilikçi ruhumuzu. Stil ve sürdürülebilirlikteki renkliliğimizi içerir.
 • 2012
  Hayallerimizi gerçekleştirmek üzere çıktığımız bu yolda, Bir mağaza konsepti ile hizmete başladık. Dünya Markalarını, bölgemizdeki insanlarla tanıştırmak üzere yola çıktık.
 • Gelişim
  Mağazamızdaki teknolojik imkanları üst seviyeye çıkartarak,Sektörde öncü, profesyonel ölçüm ve kesim cihazlarını sunmaya başladık.

  Ayrıca, En özel koleksiyonlara, İnternet mağazamızda yer vermeye başladık.
 • Yeni Mağaza
  Gelişen portföyümüze, daha fazla marka ve daha fazla koleksiyona yer vermek,Müşterilerimize rahat ve sıcak bir ortam sunmak üzere, Yeni Mağazamızın hazırlıklarına başladık.
 • Yeni Ev
  250 M2 Alana Kurulu Mağazamız, Görüş kalitenizi en üst düzeye hedefleyen, Dünya'da tercih edilen, fonksiyonel camlar, Sıfır hata politikası ile kesim yapabildiğimiz yeni cihazlarımız, Popüler Lens markaları ve Güneş gözlüğü koleksiyonlarına Türkiye ve Yurtdışından ülkemize gelen Yerli/Yabancı müşterilerimize hizmet vermeye başladık.
 • 2022
  Sektördeki tecrübemizi
  Üretim hedeflerimize alarak; Dünya standartlarında, Özel Optik çerçeve ve Güneş gözlüğü üretimi için Ar-ge çalışmalarına başladık.
Sonraki Sayfa

İletişim